דברים שחייבים להיות במסעדה

אם אתם חושבים שמסעדה מבוססת רק על אוכל, צוות ושירות אתם לצערנו טועים ומטעים. אמנם מדובר ב-3 נושאים הכי חשובים ששום מסעדה לא יכולה להצליח בלעדיהם, אבל מסעדה מוצלחת היא הרבה יותר מזה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות את הדברים שבאמת חייבים להיות במסעדה.

 

אווירה

אולי תופתעו לדעת אבל לאווירה של המסעדה יש חשיבות. למשל, מסעדה בתל אביב שממוקמת במרכז העיר צריכה להיות מעוצבת בסגנון האורבני הרלוונטי. כשחושבים על זה לעומק זה מאוד פשוט – ממש כמו בבית הפרטי שלכם גם במסעדה צריכה להיות הרמוניה בין החוץ לפנים. במסעדה המשמעות היא התאמה בין הסגנון העיצובי למיקום. פשוט כבר אמרנו?

 

גיוון

אלמנט נוסף שאליו יש לשים לב הוא הגיוון של האוכל. מכיוון שכל אחד מאיתנו שונה מרעהו, גם ההעדפות הקולינריות שלנו הן אחרות. המשמעות היא שכדי שכולם יהיו מרוצים וישביעו את רצונם וקיבתם – המסעדה צריכה לכלול מנות ממטבחים שונים, למשל מטבח ערבי, איטלקי, אסייאתי ועוד.

בנוסף, כדי שהמסעדה תהיה איכותית עליה להגיש מנות שמתאימות לכל הארוחות במהלך היום: ארוחות בוקר, צהרים וערב וגם ארוחות הביניים. המנות כמובן חייבות להיות טריות, כך שעליהן להשתנות על בסיס יומיומי בהתאם למרכיבים ולחומרי הגלם העונתיים הזמינים.

 

אפשרות לקיום אירועים

אחד הדברים שכל מסעדה חייבת הוא חלל לאירועים עם עדיפות לחדרים פרטיים. אם אתם מוצאים מקום שיש בו מספר חללים לאירועים זה בכלל מצוין ככתוב בהגדה – "כל המרבה הרי זה משובח". באופן הזה אתם תוכלו לקיים אירועים בסדרי גודל משתנים בלי שאתם תפריעו לסועדים האחרים. והכי חשוב- בלי שהסועדים האחרים יפריעו לכם.

אנחנו חושבים שאכילה היא אירוע אינטימי שאותו יש לחלוק רק עם הקרובים לכם ביותר, כך שאכילה במסגרת אירוע פרטי (יומולדת, חגיגה משפחתית ואפילו אירוע של החברים בעבודה) אסור שתהפוך לאירוע ציבורי. אולי זה רק אנחנו, אבל אנחנו בטוחים שאחרי שתתארחו פעם אחת בחדר פרטי במסעדה תבינו את ההבדל.

 

נגישות

אולי לא שמתם לב אבל מסעדות שאינן נמצאות במקומות נגישים פשוט נעלמות מהר. המשמעות היא שמסעדה חייבת להימצא במיקום מעולה שמאפשר הגעה במגוון של אמצעי תחבורה: רכבת, אוטובוס, אופניים ואפילו מונית. אמנם מסעדות שממוקמות במרכזים של ערים מרכזיות לרוב פטורות מסוגיה זו, אבל בשאר הארץ זו בעיה רצינית.

למשל, למסעדה שנמצאת באולם הנוסעים הנכנסים בנתב"ג אפשר להגיע באמצעות מונית לבן גוריון, אוטובוס מתחנות מרכזיות ברחבי הארץ וגם באמצעות רכבת, אבל לא באמצעות אופניים… וזה עוד מקום שנחשב מרכזי מבחינת הגעה, כך שנשאלת השאלה מה לגבי מסעדה שנמצאת במקומות מרוחקים בארץ?

היכנסו לאתר לעוד פרטים: https://mamy-le.co.il.

מסעדה מעוצבת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
כתבות בנושא