אל תסתבכו עם העברת חדר השינה

הובלה כחלק ממעבר דירה היא לרוב לא תהליך פשוט, והוא עלול להיות כרוך בהרבה עיסוקים ודאגות. אחת מהדאגות האלו היא כיצד ניתן להעביר בבטחה את כל תכולת הבית, ובמיוחד איך מעבירים את הרהיטים הגדולים שבחדר השינה. כדי להימנע מלהסתבך בנושא זה בכוחות עצמכם, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת הובלות מקצועית.

 

הובלה של חדר השינה ושל כלל חדרי הבית

בכל בית ההובלה תראה קצת אחרת, שכן כל בית נראה ומעוצב בצורה שונה. מה שמשותף בין רוב הבתים הוא שבחדר השינה יש מספר רהיטים גדולים וכבדים, שעשויים להכביד על ההובלה בעת מעבר דירה – כמו מיטה, ארונות ושידות לילה.

אמנם יהיו מיטות וארונות שידרשו קצת יותר מאמץ בהובלתן, בין אם בפירוק שלהן לחלקים קטנים יותר ובין אם בהיעזרות במנוף על מנת להעביר אותן, אך עוד לא נולד הרהיט שלא נמצא לו פתרון העברה ראוי!

בסופו של דבר, המובילים הם אנשי מקצוע ומיומנים בתחומם, ותהיו בטוחים שהם ביצעו כבר אין ספור הובלות – שכולן בוצעו על הצד הטוב ביותר. לחברות ההובלות יש אינטרס שהלקוח יהיה כמה שיותר מרוצה מאיכות ההובלה ומהיעילות שלה, שכן לקוח מרוצה נוטה להמליץ על השירות של החברה.

 

מציאת חברת ההובלה שמתאימה לצרכים שלכם

על מנת להבטיח שההובלה תהיה בטוחה ומקצועית, מומלץ להזמין חברת הובלות שנראית לכם אמינה ובעלת ניסיון רב בכל סוגי ההובלות. יש לתאם את הפרטים של ההובלה עם חברת ההובלות מבעוד מועד, על מנת שידעו להיערך בהתאם לכמות החפצים ולכוח האדם הנחוצים.

אין זה משנה אם אתם צריכים הובלה קטנה או גדולה, הובלה של מספר גדול של פריטים או אפילו של חפץ בודד אחד, הובלה של בית או של משרד – המובילים ידאגו לכך שתצאו מרוצים, ושכל החפצים שלכם יגיעו בשלום ליעדם.

המובילים לא רק יעזרו לכם בהובלה, אלא גם יכולים לספק שירותים נוספים במידת הצורך – כמו אריזה ופריקה של כל תכולת הבית (וכך בעצם לפטור אתכם מהעיסוק המתיש של מלאכת האריזה).

 

כיצד תוכלו לוודא שההובלה בטוחה?

הדרך הפשוטה יותר כדי לוודא שההובלה שלכם בטוחה, מעבר לבחירה בחברת הובלות מקצועית ואמינה, היא אריזה נכונה וחכמה. למשל, יש לסמן ארגזים שבירים במיקום בולט על גבי הארגז, ולעטוף את החפצים השבירים בנייר עטיפה שיגן עליו מפני שבירה.

הדרך היותר מתוחכמת תוכל להיות רכישת פוליסת ביטוח על החפצים שלכם. חברות הביטוח מציעות מספר אפשרויות ביטוח למעבר דירה – כמו ביטוח על רגעי ההעמסה והפריקה של החפצים (כאשר אלו הם הרגעים המועדים ביותר לפורענות מבחינת שבירה או קלקול של החפצים), ביטוח שחל באופן גורף על כל החפצים שלכם, ביטוח על שימוש במנוף להורדה והעלאה של חפצים גדולים וכבדים ועוד.

 

עגלה עם קופסאות להובלה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
כתבות בנושא